تهران فردا
همايش فرزندان آفتاب

فردا با همایش بزرگ فرزندان آفتاب نخستین فعالیت جدی موسسه نسل آفتاب آغاز می شود.از دو ماه پيش كار خود را براي معرفي ورزشكار ، مربي و مدير ورزش اخلاق ايران آغاز كرده‌ايم كه خوشبختانه با استقبال بي نظير جامعه ورزش روبرو شده‌ايم و قصد داريم با ثبت تنديس طلايي پهلواني و عنوان همايش فرزندان آفتاب، اين مراسم را هر سال برگزار كنيم.

براي معرفي نامزدهاي اين همايش ‪ ۸‬شاخصه اصلي مورد توجه قرار داشت كه از آن همه مي‌توان به تحصيلات ، عناوين قهرماني ، مقبوليت اجتماعي، حفاظت از منافع ملي و ديني در عرصه‌هاي داخلي و بين‌المللي،تلاش براي حاكميت هنجارهاي اجتماعي ، رعايت روحيه پهلواني در جامعه و مشاركت در فعاليت‌هاي فرهنگي و اجتماعي اشاره كرد.

 با ثبت تنديس طلايي پهلواني و عنوان همايش فرزندان آفتاب از اين پس هر سال شاهد برگزاري برنامه‌اي اين چنيني هستيم تا با معرفي برترين‌هاي ورزش اخلاق ايران براي رشد و اعتلاي اخلاق و معنويت گامي اساسي برداشته شود.

 قصد داريم در اين همايش ، ‪ ۱۰‬نامزد برتر را معرفي كنيم كه ازاين بين حداقل ‪ ۳‬تا ‪ ۴‬نفر از زنان ورزشكار ، مربي و مديري خواهندبود كه طبق همان ‪ ۸‬شاخص اصلي معرفي مي‌شوند.

البته بايد اشاره كرد در بين برترين‌ها يك نفر از زنان و يك نفر از مردان به عنوان نفرات منتخب معرفي خواهند شد كه با جوايز ارزنده از همه آنها تجليل خواهد شد.

 از بين ‪ ۱۰‬نامزد ، ‪ ۳‬مدير شامل رئيس فدراسيون‌ها ، مديركل و مديرعامل باشگاهها،‪۳‬مربي از بين مربيان ملي ، باشگاهي و شاغل در بخش زنان معرفي مي‌شوند تا در همايش فرزندان آفتاب از آنها تجليل شود.
اين مراسم براي اولين بار برگزارمي‌شود كه بي‌شك بااشكالاتي همراه‌است. البته با توجه به نيروهاي متخصص ومجربي كه به خدمت گرفته‌ايم وبا كمك همه دوستان ،درسالهاي بعدي اين همايش را به بهترين شكل برگزار خواهيم كرد تا دين خود را به ورزش و جامعه تا حدودي ادا كرده باشيم. قصد داريم هر سال ، برترين‌هاي اخلاق ورزش ايران به همان سال برگزاري همايش بازگردد اما در روز ‪۱۷‬دي ماه به علت اينكه اولين گام را در اين راه برمي‌داريم ، تصميم گرفتيم از كسانيكه در چند سال گذشته اين شاخص ها را داشته‌اند،در نظر سنجي‌ها بهره بگيريم تا به برترين‌هاي آنها جوايزي را اهداء كنيم.  در موسسه بزرگ نسل آفتاب من در خدمت دوستان بزرگواری همچون امیر خادم و آرش میر اسماعیلی عزیز هستم که بیشتر زحمات این همایش با این بزرگواران بود.دستشان درد نکند و خسته نباشند...

پيام هاي ديگران ()        link        ۱۳۸٦/۱٠/۱٦ - هادی ساعی